top of page

Την Παρασκευή 17/03/2023, ώρα 5.00 μ.μ. στο Τμήμα Οικονομικών Επιστημών, πρώην Γαλλικό Ινστιτούτο, θα λάβει χώρα η 1η ανοιχτή Ημερίδα Διαβούλευσης, η οποία απευθύνεται σε όλο το οικοσύστημα επιχειρηματικότητας του Πανεπιστήμιου Θεσσαλίας, με θέμα «Ενίσχυση της λειτουργίας του Οικοσυστήματος Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας: νεοφυείς επιχειρήσεις και τεχνοβλαστοί».

Στη διάρκεια της Ημερίδας, θα παρουσιαστούν οι προβλεπόμενες για το επόμενο διάστημα δράσεις του Έργου, ή /και απολογιστικά οι δράσεις που έχουν υλοποιηθεί, και θα ακολουθήσει συζήτηση με τους εταίρους της διαβούλευσης με στόχο την ενεργή συμμετοχή τους στη διαμόρφωση του σχεδίου δράσης της επόμενης περιόδου υλοποίησης.