top of page

Αν αγαπάς τις νέες τεχνολογίες σου αρέσει να συναντήσεις ανθρώπους με τα ίδια ενδιαφέροντα, να μάθεις για καινούργιες τεχνολογίες και να μοιραστείς τις δικές σου εμπειρίες, τότε την Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου στις 19:30 σε περιμένουμε.

Για ένα ξεχωριστό meetup θα μεταφερθούμε στο Γαλλικό Ινστιτούτο (Τμήμα Οικονομικών Επιστημών, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας) στον πρώτο όροφο (ΜΟΚΕ) στην οδό Γεωργίου Καρτάλη & Ροζού, ΤΚ 38333 που θα μας φιλοξενήσει, να βρεθούμε παρέα και να μιλήσουμε για τεχνολογία.

Το Volos In Tech είναι μια εθελοντική πρωτοβουλία του Luigi Δημήτρης Γουλιάνος (Doitforme), Απόστολου Λεούση και Παναγιωτη Καραχάλιου.

---------------------------------------------

19:30-19:40 Προσέλευση & Γνωριμία

19:40-20:15 The Canva Effect: Προμόταρε τον εαυτό σου γρήγορα & αποτελεσματικά με τη χρήση της οπτικής επικοινωνίας.

Βαγγελίτσα Σκοτεινιώτη-Σταφυλά (Head of Creative Services στη Doitforme)

20:15-20:45 The Meta Pixel Advantage: Εκτοξεύστε τις διαφημίσεις σας, σε Facebook & Instagram.

Εύη Δημητρίου (Head of Digital Marketing στη Doitforme)

---------------------------------------------

*** Ευχαριστούμε την Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας (ΜΟΚΕ), του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για την φιλοξενία ***

Παρακαλείσθε να πατήσετε ‘attend’ στο event μόνο αν σκοπεύετε να παρευρεθείτε σίγουρα, έτσι ώστε να ενημερώσουμε έγκαιρα και όσο έγκυρα γίνεται για τον αριθμό παρευρισκομένων.

Σας περιμένουμε